Perkant už 30 eur ir daugiau siuntimas nemokamas

 

Lietuva, Kaunas

 

+370 699 16 018

Cart

Perkant už 60eur ir daugiau siuntimas nemokamas

Orgonitai

Žodis orgonitas kilęs iš „orgone“, kurį Wilhelmas Reichas suteikė gyvybinei energijai, randamai visur gamtoje. Tai gyvybės energija, dar vadinama ch’i, prana ir eteriu. Ši gyvybinė energija natūraliai egzistuoja įvairiomis formomis. Tai gali būti neutrali (OR = orgone), teigiama (POR = teigiama orgone energija) arba neigiama (DOR = mirtina orgone energija). Teigiamas poveikis suteikia gyviesiems organizmams galimybę būti sveikiems. Reichas atliko daug tyrimų dėl šios energijos savybių ir elgsenos. Iš pakaitinių metalo ir organinių medžiagų sluoksnių jis pastatė orgoninį akumuliatorių. Jis taip pat pastebėjo, kad OR sugebėjo neutralizuoti branduolinę radiaciją. Svarbu suprasti, kas yra DOR. DOR yra (POR), bet „šarvuotas“, kaip Reichas tai vadino. „Šarvuotė“ reiškia, kad gyvybės energija nebėra laisva srovė, o yra įdėta į standžią formą. Kai riteris užsideda savo šarvus, jis nebegali laisvai judėti; jis yra apribotas savo judesiais. Tas pats ir su energija: kai energija tampa „šarvuota“, ji nebeteka laisvai. Pažvelk į gamtą. Kai vanduo teka laisvai, yra kupinas gyvybingumo ir jame klesti gyvybė. Kai vanduo sustingsta, jis tampa tarsi dvokiantis baseinas, ir jame miršta gyvybė. DOR yra neigiamas, tai yra, jis uždusina gyvybės formas. Tai sukuria ligas ir galiausiai sukels mirtį.

DOR energiją daugiausia gamina žmogus, naudodamas technologijas, tokias kaip mašinos ir mikrobangų siųstuvai, cheminė tarša, fizinis kraštovaizdžio sunaikinimas, taip pat žmogaus emocijos. Pavyzdžiui, toje vietoje, kur įvyko žiauri mirtis, DOR įspaudas toje vietoje išliks ilgą laiką. Namas, kuriame gyventojai patiria daug neigiamų emocinių protrūkių, taip pat bus apkrauti DOR. Pats žmogaus kūnas taip pat gali būti šarvuotas, tai yra, visą gyvenimą trunkančios emocinės problemos; žmogaus kūrybinė išraiška gali būti užblokuota ar sugadinta, sukelianti jo energijos sistemos susitraukimą, greitai ar lėtai sukeldama ligas. Kaip žmonės mes esame atviros energijos sistemos. Tai reiškia, kad mes negalime visiškai apsisaugoti nuo savo aplinkos. Mes nuolat esame veikiami savo aplinkos energijų. Jie veikia mus, nesvarbu, ar mes tai žinome, ar ne. Todėl svarbu bet kokį mums ateinantį DOR pakeisti teigiamu POR.
Orgonitas pritraukia eterinę energiją panašiai kaip Reicho akumuliatoriai. Taigi orgonitas iš esmės yra medžiaga, veikianti kaip savarankiškas, nuolat veikiantis, labai efektyvus energijos transmutacijos įtaisas. Orgonitai skirti apsaugai, ramiam miegui, gerai savijautai ir neigiamos energijos neutralizavimui.