Perkant už 30 eur ir daugiau siuntimas nemokamas

 

Lietuva, Kaunas

 

+370 699 16 018

Cart

Perkant už 60eur ir daugiau siuntimas nemokamas

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas

Gerbiami pirkėjai, tikslus prekės aprašymas leis nesunkiai išsirinkti labiausiai tinkamą prekę, įvertinti jos sudėtį ir kokybę.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas mums apie tai raštu per 14 (keturiolika) dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  1. Grąžinama Prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje
  2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos
  4. Grąžinama Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  5. Pateiktas Prekės įsigijimo dokumentas;
  6. Negrąžinamos prekės, kurios buvo pirktos ne iš Pardavėjo arba kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos Prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba Prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį.
  7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų Prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame skyriuje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos. Pirkėjas yra atsakingas už Prekės vertę, sumažėjusią dėl veiksmų / veiksnių / aplinkybių, nebūtinų tam, kad būtų buvę galima nustatyti, koks yra Prekės pobūdis, savybės, komplektiškumas.

Jūsų grąžinamos prekės bus įvertintos, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų kriterijų. Jei kriterijų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Jei kriterijų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 7 dienas nuo grąžinimo gavimo.

Grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka klientas.

Grąžinimo tvarka

1.  Grąžindami prekę turėsite užpildyti Farmastyle elektroninės parduotuvės Grąžinimo formą.

Apie prekių grąžinimą praneškite elektroniniu paštu info@orgonitai.lt, išsiuntę grąžinamą prekę (-es), praneškite mums siuntos kodą